IZDELAVA VOŠČILNIC ZA STAROSTNIKE OBČINE MIREN KOSTANJEVICA

Mesec oktober smo obarvali s številnimi dogodki, med drugim tudi z medgeneracijskim povezovanjem. Na pobudo predsednice KO Rdečega križa Bilje Bože Marega,  smo v sklopu projekta SIMBIOZA starejšim krajanom  izdelali  voščilnice ob dnevu starostnikov.  Otroci so jim s to gesto prenesli toplino in jim zaželeli veliko zdravja.

Tudi v nadaljevanju šolskega leta se bomo posluževali takega sodelovanja s starostniki v naši občini Miren- Kostanjevica.

V projektu sodelujejo otroci vrtca Bilje in učenci podružnične šole Bilje.

Bilje, 15. 10. 2020

Koordinatorki projekta Simbioza: